9934.jpg

SCT - Mirror Adhesive - Lepidlo na vnútorné zrkadlá Kus

Vložiť recenziu |

Dostupnosť: Na sklade


Kód tovaru: 9934
Mannol spätné zrkadlo Lepidlo Určený pre spoľahlivé upevnenie spätných zrkadiel a kovové zrkadlo držiakov na sklenené povrchy, ako aj na lepenie spojovacie prvky na stranu okna. 
2,14 €

Mannol spätné zrkadlo Lepidlo Určený pre spoľahlivé upevnenie spätných zrkadiel a kovové zrkadlo držiakov na sklenené povrchy, ako aj na lepenie spojovacie prvky na stranu okna. Je odolný voči vysokým zaťažením, vibrácie, ťažkých zmenami teploty a vplyvom UV žiarenia. Jedná sa o nepostrádateľný a účinný lepidlo pre plánované a havarijné opravy, modernizácie a úpravy interiérov vozidiel, plavidiel, motocykle, športové potreby, domáce spotrebiče a pod Tento produkt je možné použiť na lepenie antén a obruby na karosérii. 1. Mark pôvodné umiestnenie držiak na čelné sklo. 2. Vyčistite sklo a zrkadlo držiak. 3. Vyberte lepenkové puzdro z primeru a umiestniť ho na opačnom konci. Squeeze objímka rozbiť fľaštičky vnútri plastové rúrky. Penetrácia sa nechá prúdiť do fix. 4. Použitie základný náter vnútri čelného skla a na držiaku. Nechajte zaschnúť po dobu 1-2 minút. 5. Naneste jednu kvapku lepidla na jedinej konzoly. Nešíri 6. Tlačové lepené plochy dohromady, miernym pohybom držiak kruhovo po dobu 10 sekúnd, než držať pevne po dobu 1-2 minút, kým vytvrdnutie lepidla. Počkať, ďalších 15 minút pred montážou zrkadlo k držiaku. 

Odpojenie zrkadlo z držiaka. Označte pôvodnej polohy držiak na vonkajšej strane čelného skla. Dôkladne vyčistiť spájané povrchy a odstránenie zvyškov lepidla. Vybaľte čistič / primer / aktivátor obrúsku opatrne, nedotýkajte sa obrúska a platí len na sklo - nie je k držiaku. Nechajte aktivátor zaschnúť po dobu 1-2 minút. Aplikovať iba jednu veľkú kvapku lepidla na konzole. DO NOT ju šíriť. Ihneď umiestnite držiak na sklo a držať ho pevne po dobu 1-2 minút, kým sa adhezívum neodstráni. Počkajte 15 minút pred opätovným namontovaním zrkadlo konzoly. 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.