p1180.jpg

PRO-TEC OXICAT čistič lambda sondy a katalyzátora 0,375l

Vložiť recenziu |

Dostupnosť: Na sklade


Kód tovaru: P1180
Oxicat je najnovší technologický produkt špeciálne vyvinutý tak aby prekonával súčasné normy ekológie.
18,60 €

Vlastnosti:

Oxicat je najnovší technologický produkt špeciálne vyvinutý tak aby prekonával súčasné normy ekológie. Oxicat rozpúšťa živicu, gumu a sadze na lambda sonde a v katalyzátore. Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy. Je ideálny hlavne pre 4-taktné motory. Po bezpečnom vyčistení lambda sondy zaisťuje jej správnu funkciu čo má za následok optimalizovanie chodu motora, spotreby a emisií.

Prečo OXICAT?

Počas prevádzky vozidla sa usádzajú nečistoty ako v katalyzátore, tak i na lambda sonde. To spôsobuje výrazne zvýšenú spotrebu paliva, postupnú stratu výkonu motora a zvýšené emisie ako je oxid uhoľnatý a uhľovodíky, ktoré značne znečisťujú naše životné prostredie. Unikátna formula Oxicatu funguje tak, že špeciálne aktívne zložky produktu nezhoria v spaľovacej komore. Postupne sa tak dostávajú do celého výfukového systému. Oxicat tak preniká do zvyškov nečistôt a postupne ich rozpúšťa behom prevádzky vozidla. 

Oblasť použitia:

Nový čistič pre celý výfukový systém (lambda sonda, katalyzátor, turbo a tiež EGR ventil). Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy. Je ideálny hlavne pre 4-taktné motory. 

Aplikácia:

Pridajte pred tankovaním do palivovej nádrže. 

Opakovací cyklus:

Produkt odporúčame pridávať každé 3 mesiace alebo 10 000 km.

Obsah:

375 ml

Postačuje na:

375 ml postačuje na 80 litrov paliva.

Oxicat protec leták

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.